LOT- najlepszy w Europie Środkowo-Wschodniej!

paź 22, 2013 przez

GOVER

GOVER

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny zyskały miano najlepszych w środkowo-wschodniej części naszego kontynentu. Tytuł ten został przyznany przez czytelników wydawanego w Wielkiej Brytanii magazynu podróżniczego „Business Traveller”. Polskie Linie Lotnicze zdołały tym samym pokonać takich rywali, jak choćby bardzo popularny w naszym kraju węgierski Wizz Air, ale też nieco mniej znane, rosyjskie linie lotnicze Aerofłot oraz czeskie CSA Czech Airlines.

Koniecznie trzeba przy tym podkreślić, że takie wyróżnienie zostało przyznane LOT-owi nie po raz pierwszy. Jest to dokładnie szesnasty raz, kiedy okazuje się, że właśnie nasze linie lotnicze są najbardziej lubianymi przez podróżników w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy również dodać, że magazyn „Business Traveller” kierowany jest głównie do tych pasażerów, którzy latają klasą pierwszą lub biznesową. Oznacza to, że Polacy świetnie sobie radzą w obsłudze najważniejszych klientów, którzy oczekują najwyższej jakości usług i liczą na podróż w luksusowych warunkach. O jakości usług świadczonych przez LOT świadczy również fakt, że w ankietach wypełnianych w ramach wyboru najlepszych linii lotniczych oceniano m.in. standardy usług świadczonych w samolotach. Możemy więc być dumni, że nie chodzi tylko o jakość samolotów, ale również świetnie wyszkoloną kadrę pracowniczą.

Niekwestionowanym zwycięzcą tej edycji rankingu są natomiast linie lotnicze British Airways. To do nich powędrowało aż 5 nagród. Wśród nich znalazła się też ta najważniejsza, czyli wręczana najlepszej linii wybieranej spośród tych działających na całym świecie. Na drugim miejscem pod względem liczby zdobytych nagród znalazły się natomiast azjatyckie linie Singapore Airlines. Dostały 4 wyróznienia od czytelników magazynu „Business Traveller”.

Pracownicy Polskich Linii Lotniczych LOT przyznali, że wyróżnienie jest dla nich szczególnie ważne, ponieważ każdy głos pochodził od pasażerów, a ich zadowolenie jest dla firmy zdecydowanie najważniejsze. Przy okazji rankingu tworzonego przez czytelników „Business Traveller”, warto przypomnieć również, że w ubiegłym roku LOT znalazł się na liście najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie. Na takie wyróżnienie pozwolił audyt przeprowadzony przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych IATA.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.