Polityka prywatności

Szanujemy Twoje prawo do prywatności. Gromadzimy jedynie podstawowe dane niezbędne do otrzymania od nas darmowego poradnika oraz innych materiałów informacyjnych i marketingowych. Po dostarczeniu nam Twojego adresu poczty elektronicznej, otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym potwierdzenie zainteresowania poradnikiem.

Podczas rejestracji wprowadzasz swój adres email oraz imię, którym będziemy się do Ciebie zwracali. Poza tym w plikach cookies automatycznie zapisywane są dane niezbędne do logowania.

Pamiętaj – Twoich danych nie udostępniamy nikomu. Są przechowywane w naszej bazie tylko i wyłącznie na wewnętrzny użytek związany z Twoim przystąpieniem do naszej listy mailingowej.

Jedynym odstępstwem od tej reguły mogą być sytuacje wskazane w ustawie o ochronie danych osobowych.

Jeżeli zarejestrowałeś się na nasz poradnik i wyraziłeś zgodę na jego otrzymanie, w przyszłości będziemy Ci wysyłać propozycje dostarczenia innych interesujących i wartościowych materiałów. Nigdy jednak nie prześlemy ich bez uzyskania na to Twojej zgody.

W dowolnej chwili możesz się wypisać z naszej listy klikając odpowiedni link umieszczany przez nas w każdym kierowanym do Ciebie mailu.

W przypadku, gdy zdecydujesz się na zmianę danych osobowych poinformuj nas o tym korzystając z formularza kontaktowego.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany naszej polityki prywatności. Dokonamy tego publikując nową politykę prywatności na tej stronie.

Zespół przewodniki24.