O nas

Przewodniki24.pl to serwis internetowy dla wszystkich kochających podróże. Zasób ciekawych artykułów pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie: gdzie spędzić wakacje?

Opisujemy miejsca, które warto odwiedzić. Z naszą pomocą poznasz specyfikę różnych krajów oraz szczególnie interesujących regionów. Dowiesz się do których miast powinieneś pojechać i dlaczego. Podpowiemy Ci też kiedy tam być – przybliżamy imprezy i wydarzenia kulturalne, które dostarczą Ci niepowtarzalnych wrażeń.

Wiemy też, że udane wakacje, to dobrze zorganizowane wakacje. Jeśli już znalazłeś wymarzone miejsce na urlop, ważne, abyś dobrał odpowiedzialnych profesjonalistów, którzy Tobą się zajmą. Dlatego też naszą bazę artykułów uzupełniają opisy usług (miejsca noclegowe, przewoźnicy i biura turystyczne).

Nasz portal jest tworzony dla turystów i przez turystów. Zapraszamy do komentowania. Jeśli masz uwagi na temat któregoś z opisanych miejsc – nie wahaj się! Twoja wiedza i doświadczenie mogą pomóc innym w podjęciu dobrej decyzji. Z kolei w dziale Wasze Wycieczki możesz zamieścić opis swojej dowolnej wyprawy. Pokaż gdzie byłeś i opowiedz jak tam było. Inni chętnie przeczytają twoją relację.