Tourism Australia oferuje najlepszą pracę świata

mar 14, 2013 przez

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę. Tourism Australia już po raz kolejny poszukuje osoby do wykonywania zajęcia, które zdaniem wielu jest uznawane za pracę marzeń. Australijska agencja turystyczna poszukuje osób, które zamieszkają w wyznaczonym egzotycznym miejscu i regularnie będą zdawały raporty ze swoich poczynań w tym miejscu za pośrednictwem portali społecznościowych. Oczywiście będą one musiały również wykonywać pewne obowiązki narzucone im przez agencję, chociaż słowo „obowiązki” nie jest tu zbyt trafione.

Do zadań nowozatrudnionych pracowników będzie należało między innymi uprawianie wyznaczonych sportów, uczestnictwo w lokalnych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych, zwiedzanie na własną rękę okolicy, włącznie z wszelkimi atrakcjami turystycznymi, ale i klubami, czy pubami. Do rozdysponowania jest aż sześć różnych stanowisk, w sześciu różnych miejscach na terytorium Australii. W Nowej

Południowej Walii poszukiwany jest Chief Funster. Na Terytorium Północnym niezbędny jest Outback Adventurer. W Queensland zostanie zatrudniony Park Ranger, zaś w Australii Południowej – Wildlife Caretaker. Do wzięcia jest też praca jako Lifestyle Photographer w Melbourne oraz jako Taste Master w Australii Zachodniej.

Przekrój jest na tyle szeroki, że niemal każdy zainteresowany jest w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla siebie. O pracę marzeń mogą ubiegać się osoby z całego świata. Wymagania stawiane przed kandydatami nie są zbytnio wygórowane. Wystarczy interesować się turystyką i być otwartym na kontakt z innymi ludźmi. Niezbędna jest też sumienność i regularność w sporządzaniu raportów. Ponadto osoby ubiegające się o którekolwiek ze stanowisk muszą być pełnoletnie, ale nie starsze niż 30 lat i posiadać australijską wizę. Chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury za pośrednictwem strony internetowej bestjobs.australia.com. Zarobki są bardzo kuszące. Przez pół roku, bo tyle ma właśnie potrwać realizacja zlecenia, wybrane osoby zarobią 100 tys. dolarów australijskich, czyli około 300 tys. zł, co stanowi bardzo imponującą kwotę, biorąc pod uwagę obowiązki związane z tym stanowiskiem. To już druga edycja akcji organizowanej przez Tourim Australian. W poprzedniej, która odbyła się w 2009 r. poszukiwano chętnego do opieki nad wyspą Hamilton na Wielkiej Rafie Koralowej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.