Dzień Kobiet – gdzie zabrać ukochaną?

mar 7, 2014 przez

bukiet na dzień kobiet

Dzień kobiet tuż-tuż, a wielu panów nie wie jeszcze, jak sprawić przyjemność ukochanej. Dlatego też podpowiadamy, z czego ucieszy się każda kobieta i jak postarać się, żeby ten dzień był dla naszej wybranki naprawdę wyjątkowy. Oczywiście, jak przy każdej innej okazji, najlepiej jest zastanowić się, co tak naprawdę uwielbia nasza kobieta. Co prawda, wszystkie panie będą wniebowzięte, gdy zafundujemy im dzień pełen przyjemnych zabiegów w SPA, jednak niektóre kobiety bardziej marzą np. o wycieczce krajoznawczej w wymarzone miejsce lub o przeżyciu jakiejś wyjątkowej, szalonej przygody. To w gestii mężczyzny pozostaje, by określić, co sprawi największą przyjemność jego wybrance.

Niemniej jednak, istnieją pomysły uniwersalne, które nawet, jeśli nie będą strzałem w dziesiątkę, to i tak zagwarantują radość na twarzy kobiety. Wspomniany dzień w SPA to jedna z takich opcji. Szereg zabiegów relaksacyjnych, regenerujących i upiększających to coś, co spodoba się każdej przedstawicielce płci pięknej. Będzie jeszcze przyjemniej, jeśli po całodniowych przyjemnościach zostanie zaproszona na pyszną kolację w dobrej restauracji.

Mile widziane są także wycieczki. Jako, że w tym roku 8 marca wypada w sobotę, to można zaplanować wypad na cały dzień. Zwiedzanie klimatycznych zaułków jakiegoś pięknego polskiego miasta, romantyczne, wieczorne spacery czy sprawdzenie ofert przytulnych kafejek to jedna z prostszych, ale przyjemnych propozycji. Mając do dyspozycji cały weekend, można jednak zapomnieć się na chwilę i wybrać się w dalszą podróż. W Dzień Kobiet, niemal tak samo, jak w Walentynki, każda pani ucieszy się z podróży do najromantyczniejszych miast Europy. Chociaż podwójny bilet do Paryża czy Wenecji nie jest tani, to przecież uśmiech na twarzy kochanej jest bezcenny! A jeśli kobieta lubi aktywność fizyczną i adrenalinę, to może warto zaplanować szaloną przygodę w parku linowym, zwiedzanie ruin jakiegoś zamku albo eksplorowanie którejś ze znanych polskich jaskiń?

Bez względu na to, na jaką niespodziankę z okazji Dnia Kobiet się zdecydujemy, nie zapominajmy o pewnych standardowych kwestiach. Oczywiście, bukiet kwiatów tego szczególnego dnia jest obowiązkowy – bez tego ani rusz! Jeśli pojawią się także smaczne czekoladki, to z pewnością nie zaszkodzi. Nawet, jeśli nasza wybranka jest akurat na diecie, to 8 marca może zrobić sobie święto i zapomnieć o jakichkolwiek wyrzeczeniach.

Tagi:

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.