Jest już lista nagrodzonych: Hotel Roku 2015

cze 12, 2015 przez

Hotel

Beach650, flickr

Laureaci plebiscytu „Hotel Roku 2015” wyłonieni. Sprawdź kategorie hoteli i zwycięzców. Uroczysta gala finałowa odbyła się w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

29 maja 2015 roku w Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu : „Hotel Roku 2015”. Organizatorami byli: portal hotelowy HRS wspólnie z Wirtualną Polską oraz magazynem Forbes. Głosowanie rozpoczęło się 26 stycznia i trwało do 15 maja 2015 roku. Hotele wyróżniono w 9 kategoriach tematycznych, a o nominacji decydowały opinie i ankiety zamieszczane na stronach internetowych przez gości hotelowych.

Kategorie: Premiera, hotel Biznesowy, hotel Ekonomiczny, hotel Luksus i Design, hotel Najlepszy Serwis, hotel w kategorii: Pałace i Zamki, Mice, HRS DEALS, Business Tariff.

Do tegorocznej edycji zostało nominowanych 108 hoteli. W kategorii : Najlepszy Serwis hotelowy laureatem niezależnym został Podewils Old Town w Gdańsku. Nowoczesny, wysokiej klasy hotel usytuowany blisko portu jachtowego i zabytkowego Żurawia. W tej samej kategorii, ale wśród hoteli sieciowych zwyciężył Boutique Hotel’s Bytom – jest to nowoczesny, nowo otwarty obiekt. Kolejny zwycięzca to Luxury Hotel w Piekarach Śląskich – nowoczesny elegancki hotel Rezydencja. Zwycięzca w kategorii Pałace i Zamki: Pałac Aleksandrów Wrocław Airport. położony w spokojnej okolicy nad brzegiem Bystrzycy.

Najlepszym ekonomicznym hotelem roku wśród obiektów niezależnych został Zawisza w Bydgoszczy, a wśród hoteli sieciowych Boutique Hotel’s Solo we Wrocławiu. Hotel sieciowy w kategorii Mice; Hilton Garden Inn Kraków z widokiem na Wawel i Wisłę, oraz hotel niezależny: Rzeszów w Rzeszowie. Hanza Pałac Rulewo – niezależny w kategorii hoteli: HRS DEALS. Piękna rezydencja na skraju lasu w Warlubie. Luksus i Design – tutaj mamy Andel’s Łódź (sieciowy) i City Solei Boutique Poznań ( niezależny). W kategorii hotele biznesowe: sieciowy Ibis Styles Wałbrzych w Wałbrzychu. A w kategorii Business Tariff – Fokus Łódź ( sieciowy).

Tagi:

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.