Knorr i Hellmann’s rozdają pieniądze na podróż marzeń

maj 8, 2015 przez

grill and travel

27 kwietnia ruszyła akcja Grill&Travel promowana przez Knorr i Hellmann’s w ramach której konsumenci będą mogli zdobyć 10 tys. złotych na podróże marzeń oraz wysokiej jakości sprzęt do grillowania.

Marki Knorr i Hellmann’s połączyły siły w walce o pozyskanie klientów. Polacy uwielbiają grillować, a można to zauważyć już w pierwsze słoneczne dni w przydomowych ogródkach, na balkonach, gdzie unosi się zapach grillowanych potraw. Do tego miła atmosfera w gronie znajomych i przyjaciół. Marki Knorr i Hellmann’s wyszły temu na przeciw. Od 27 kwietnia 2015 roku ruszyła akcja Grill&Travel, która potrwa 12 tygodni.

W ramach tej akcji można co dwa tygodnie wygrać 10 tysięcy złotych na podróż swoich marzeń oraz codziennie do wygrania jest wysokiej jakości grill marki Weber. Udział w akcji jest bardzo prosty. Wystarczy kupić wybrane produkty do grillowania marki Knorr i Hellmann’s za minimum 10 zł, zachować paragon i zarejestrować go na www.grill.pl.

W tym czasie zakup produktów do grillowania będzie jeszcze prostszy. Produkty marek Knorr i Hellmann’s będą dostępne w jednym miejscu, bez konieczności biegania, szukania między półkami. W ciągu minuty skompletujemy wszystkie potrzebne produkty objęte promocją: sosy sałatkowe Knorr /francuski winegret, grecki, włoski, paprykowo-ziołowy, czosnkowy, czosnkowo-koperkowo-ziołowy, do mizerii, Szefa, Cezar, Sałatka Szefa 2w1, Sałatka Gyros 2w1, Sałatka Cezar 2 w1, wszystkie produkty Hellmann’s : ketchupy, zimne sosy, majonezy. Szybki, łatwy zakup i doprawimy z przyjemnością nasze ulubione dania: żeberka, karkówkę, kurczaka, kiełbaski, kaszankę jak również warzywa czy owoce. Taka różnorodność przypraw i sosów, sprawi, że grillowanie stanie się frajdą.

Sztuka właściwego grillowania dopiero będzie pasją jeśli skompletujemy nie tylko produkty do grillowania ale też odpowiedni sprzęt. Akcja Grill&Travel. Knorr i Hellmann’s jest okazją do zdobycia wysokiej jakości grilla marki Weber. Smakosze dań prosto z rusztu mają okazję przygotowania na świeżym powietrzu smacznych posiłków, a może i wygrania wycieczki swoich marzeń.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.