Sylwester 2014: gdzie spędzą go Polacy?

gru 31, 2014 przez

Zdjęcie sztucznych ogni Sylwester

Sarah_Ackerman (flickr)

Już tylko krok do Sylwestra – jak w tym roku spędzą go Polacy i gdzie wybiorą się Ci, którzy planują go na ostatnia chwilę? Sylwestrowe pomysły, plany i ostatni moment na imprezową decyzję roku.

Większość Polaków plany sylwestrowe ma już od dawna, najczęściej są wśród nich: dużo wcześniej planowane wyjazdy (góry, narty, imprezy na stoku), bale i przyjęcia organizowane wraz z przyjaciółmi (hotele, restauracje), domówki w gronie najbliższych lub kolacje tylko we dwoje.

Jest też spora grupa Polaków, która już dawno postanowiła, że zamiast wielkich przyjęć czy bali sylwestrowych postawi na imprezę w centrach wielkich miast – i tu również zapadają decyzje o wybraniu się na takie muzyczne sylwestry wśród tych, którzy czas wejścia w Nowy Rok i zakończenie starego planują na ostatnią chwilę (lub nie planują wcale).

Jakie atrakcje czekają na Polaków na muzycznych imprezach w centrach miast?

Warszawa. Impreza odbywa się na błoniach Stadionu Narodowego, a uświetnią ją występy gwiazd zagranicznych oraz legenda polskiego rocka – Budka Suflera, dla której będzie to ostatni koncert w 40-letniej karierze tej grupy.

Wrocław. Sylwester z Dwójką na miejskim rynku. W zapowiedziach: popularne tańce europejskie: flamenco, zorba, walc angielski, koncert każdego z jurorów The Voice Poland oraz finalistów programu SuperStarcie: Nataszy Urbańskiej i Rafała Brzozowskiego. W planie również występ Kabaretu Skeczów Męczących, Donatan & Cleo, Margaret, Piersi, Perfect, Afromental, Marek Piekarczyk, Bracia, LemOn oraz Bajm. Plejada gwiazd.

Kraków, rynek. Sylwester z TVN. Wystąpi m.in. Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Chyży (finalista X-Factor), Red Lips, Agustin Egurrola, Future Folk, Bucket Guys, Krzysztof Drabik, Patman Crew i wielu innych.

Gdynia. Sylwester z Polsatem pod hasłem Sylwestrowy Rejs Przebojów. Wystąpią m.in. Kamil Bednarek, Ewa Farna, KombII, Krzysztof Krawczyk, i… uczestnicy lubianego show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Duże imprezy sylwestrowe odbędą się również w Poznaniu, Gdańsku i innych polskich miastach – na ostatnią chwilę będzie więc w czym wybierać!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.