Zlot motocykli w Łagowie Lubuskim – 10-13 lipiec

lip 3, 2014 przez

rock, blues i motocykle

Już wkrótce w Łagowie Lubuskim odbędzie się wielka impreza dla miłośników motocykli i dźwięków rockowo- bluesowych. Zlot Rock Blues i Motocykle zwany jest polską Daytoną i należy do największych tego typu imprez w naszym kraju. Nagrodą główną w Festiwalu jest motocykl Kawasaki W 800.

W dniach 10-13 lipca 2014 odbędzie się w Łagowie Lubuskim XIX Festiwal Rock Blues & Motocykle . Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji i konkursów. Festiwal rozpocznie się wieczorem 10 lipca koncertem muzyki rockowej i bluesowej . W sumie planowanych jest 20 koncertów muzycznych na trzech scenach. Wystąpią między innymi :LIMITED BOOZE BOYS, LOLA LYNCH, WOLNE OWCE, 5 RANO, THE LAST RIDE, RUSTY CAGE, INDIANER, GRAND FATHER i wielu innych. W sobotę 12 lipca o godzinie 14 będzie można zobaczyć paradę motocykli, a w nocy pokaz fajerwerków. Będą również wybory Miss Mokrego Podkoszulka oraz Miss XIX Festiwalu Rock Blues & Motocykle.

Planowanych jest również wiele konkursów, na przykład konkurs na najstarszy motocykl, najstarszego uczestnika, najdłuższą trasę, najciekawszy tatuaż a nawet konkurs na najdłuższą brodę. Co godzinę losowane będą różne nagrody rzeczowe, a w sobotę o godzinie 20.30 odbędzie się losowanie głównej nagrody Festiwalu – motocykla Kawasaki W 800.

Sponsorem strategicznym Festiwalu Rock Blues & Motocykle w Łagowie Lubuskim jest wyłączny importer KAWASAKI w Polsce firma PROBIKE s.a. Jedną z wielu atrakcji jest także zwiedzanie Browaru Witnica wraz z degustacją piwa. Na Festiwal RbiM można zakupić wejściówkę normalną za 60 złotych lub wejściówkę premium za 140 złotych. W pakiecie wejściówki normalnej jest : udział w losowaniu motocykla Kawasaki W 800, „Blacha”- znaczek zlotowy, pole namiotowe, strzeżony park maszyn, koncerty i konkursy oraz nagrody, fetish /SM show piątek i sobota – bez cenzury! Pakiet premium za 140 złotych dodatkowo oferuje jeszcze koszulkę zlotową XIX RbiM oraz talony na „MICHĘ I BROWAR”.

Zapowiada się mnóstwo świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń przy warkocie silników motocykli i dźwiękach bluesa i rocka.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.